Zateplenie

Zateplenie

SYSTÉMOVÉ ZATEPLENIE 

Prevažná väčšina obvodových plášťov obytných budov v Slovenskej republike má výrazne horšie tepelnoizolačné parametre, než sa vyžadujú v súčasných technických normách. Neustále rastúce ceny energií predstavujú v rozpočte na bývanie stále väčšiu položku a opakujúce sa rozmary počasia naznačujú pravdepodobnosť častejšieho výskytu extrémnych teplotných výkyvovov.

Máme pre Vás praktické riešenie. Náš omietkový systém predstavuje ľahkú a výhodnú alternatívu klasických jadrových omietok. Ako základná vrstva sa v tomto prípade používa špeciálna stierka spolu s výstužnou sieťovinou, na ktorú sa po aplikácii penetrácie nanesú omietkovina a fasádna farba, ktorých výber závisí od miestnych podmienok a požiadaviek klienta. Naši technici vám radi poradia s výberom vhodného typu omietky a farby podľa vašich individuálnych potrieb a predstáv.Systém je nanášaný na vyzretý, pevný a súdržný podklad zbavený nečistôt, prachu a mastnoty, bez škár.Namáhané miesta okolo okien a otvorov dverí 

Tepelnoizolačné systémy  sú moderné, kontaktné tepelnoizolačné systémy, ktoré vychádzajú z najnovších poznatkov tepelnej techniky a stavebnej fyziky. V súčasnosti ponúkame zákazníkom tri ucelené certifikované tepelnoizolačné systémy, ktoré sa navzájom odlišujú materiálmi na lepenie a stierkovanie izolantov a tiež odporúčanými povrchovými úpravami. Spája ich však podstatné - vysoká kvalita a garantované vlastnosti.

Aký je spôsob realizácie zateplenia ?

V prípade záujmu o našu cenovú ponuku postupujem nasledovným spôsobom . Po dôkladnom určení množstva izolovanej plochy prichádza na rad konzultácia s investorom . Tu väčšinou nemajú ľudia priamo vopred určený zateplovací systém , navrhneme viacero riešení , a keď sa opýtate na náš názor , radi Vám ho povieme a poradíme Vám. Existuje veľa spôsobov , veľa druhov materiálu . Mi väčšinou pracujeme a aj predávame materiáli od spoločnosti BAUMIT . Máme bezkonkurenčne najlepšie ceny na Slovenskom trhu . S týmto typom materiálu sme sa rozhodli po dlhoročných skúsenostiach , používali sme aj materiáli od iných výrobcov . Sú to materiáli na našom trhu najvyššej kvality, majú širokú škálu zateplovacieho systému .

Za krátky čas od nás dostanete kompletnú cenovú ponuku , ktorá bude obsahovať dohodnutý spôsob izolácie . Naše ceny sú nemenné , to znamená , že počas trvania stavebných prác a ani  

po dokončení fasády od Vás nebudeme žiadať žiadne finančné prostriedky nad rámec cenovej ponuky.

V prípade , ak sa rozhodnete , aby naša spoločnosť skrášlila Vašu nehnuteľnosť,prosím kontaktujte nás.