Výhody Zateplenia

Komfort

Komfortné bývanie ,je dôežitou súčasťou moderného bývania.

Zateplené bývanie v dome alebo v bytových priestoroch je komfortné , sme radi že hľadáte spôsob ,ako si udržať zdravý a kvalitný domov, u nás sa môžete dočítať aké zateplenie je pre Vás najvhodnejšie a kde potrebujete zatepliť , kde začať s izoláciou ,od podlahy,od vonkajších obvodových stien? alebo od strechy?

Naša spoločnosť nielen realizuje fasády , ale aj predáva celý zateplovací systém . A keďže máme dostatok materiálu skladom , nikdy sa nám nemôže stať to , že materiál nedorazil na miesto určenia . Máme vlastné nákladné autá , ktorými tieto prepravy realizujeme.

Našim cieľom je odviesť vždy kvalitnú prácu,kvalitním zatep. systémom,a spokojnosť zákazníka.

S voľbou správneho zateplovacieho systému Vám radi pomôžeme a vypracujeme ponuku bez čakania .

 

Úspory

Náš smer s izoláciami a zateplením budov a domov už niekoľko rokov, naše skúsenosti v oblasti zníženia energii usiluje s najnovšími technológiami v oblasti obvodového plášta a okennými a dvernými výplňami , naša spoločnosť tvorí jeden celok so slogenom “Zatepli svoje bývanie zdravo”.Zaoberáme sa izoláciou fasád od roku 2007 . Nie sme spoločnosť , ktorá má na rekonštrukciu subdodávateľskú firmu . Máme približne 25 ľudí , sú pravidelne školený , pravidelne sa stretávajú s detailami ,ktoré je nutné riešiť na väčšine fasád, čo je veľmi dôležité ako výslerný efekt. Ďalšou , podľa nášho názoru veľmi dôležitou súčasťou je , že máme dostatok fasádneho lešenia . Nemôže sa nám stať to , ako sme sa už v praxi veľakrát stretli z počutia našich kolegou s tým , že fasádnici prišli , ale lešenári neprišli , lebo nemajú čas .... Nemenej dôležité je aj dodávka materiálu na stavenisko, ktoré zabezpečíme za veľkoobchodné ceny.

 

 

Profesionalné služby

Naša spoločnosť poskytuje aj zateplenie objektov. Naši pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami sú každoročne vyškolený na systémy zateplovania Baumit a Stomix . Na Slovensku patria medzi najkvalitnejšie produkty na systémy zateplenia objektov. Disponujeme vyše 6000 m² vlastného fasádneho lešenia , čo je tiež veľmi dôležitý faktor vo výbere spoločnosti na realizáciu. Zateplovacie práce vykonávame na rodinných ako aj bytových domoch . Každoročne zateplíme okolo 20 000 m² stien. Pracujeme len s certifikovanými materiálmi a čo je dôležité pre Vás , za bezkonkurenčne najnižšie ceny.